SINT srl

XGSLab

درباره SINT srl

SINT بیش از سی سال است که در زمینه برنامه ریزی و فعالیت های مدیریت ساخت کارخانه های فنی فعالیت می کند. اینها شامل کارخانه های تولید، توزیع و استفاده از برق، سیستم های امنیتی و نظارتی ارتباطات، شبکه های داده، HAVC، تاسیسات بهداشتی و آتش نشانی می باشد.

یکی دیگر از زمینه های اصلی تحت پوشش SINT، طراحی سیستم های انرژی تجدیدپذیر شامل نیروگاه های فتوولتائیک، نیروی بادی و نیروگاه های تولید همزمان است.

SINT همچنین پیشرو در زمینه ساخت نیروگاه های زیرساخت جاده ای و ریلی است. علاوه بر این، SINT در زمینه روشنایی، آکوستیک و مدیریت انرژی تخصص دارد. دامنه فعالیت ها در طول زمان به تدریج گسترش یافته است و در تاریخ امروز شامل حوزه هایی مانند تجزیه و تحلیل سیستم های قدرت است که SINT یک شرکت پیشرو در ایتالیا است.

XGSLab

سیستم زمین، میدان ها و تداخلات الکترومغناطیسی، آنالیز صاعقه

نرم افزار XGSLab نرم افزاری قدرتمند در زمینه شبیه سازی سیستم های زمین، حفاظت در برابر صاعقه شبکه های برق و حفاظت کاتدیک می باشد که از هر دو استاندارد EN و IEEE پیروی می کند. ماژول های این نرم افزار شامل: • GSA (GROUNDING SYSTEM ANALYSIS) for all basic application with underground systems • GSA_FD (GROUNDING SYSTEM ANALYSIS in the FREQUENCY DOMAIN) for general applications with underground systems • XGSA_FD (OVER AND UNDERGROUND SYSTEM ANALYSIS in the FREQUENCY DOMAIN) for general applications with overhead and underground systems • XGSA_TD (OVER AND UNDERGROUND SYSTEM ANALYSIS in the TIME DOMAIN) for general applications with overhead and underground systems همه ماژول ها در یک پکیج نرم افزاری بر پایه محاسبات ترکیبی ( روش PEEC) با در نظر گیری ترکیبی از خطوط انتقال، مدار و تئوری الکترومغناطیس در مدل واحد محاسبه می گردد. مدل های ترکیبی برتری بیشتری نسبت به سایر مدل ها داشته و برای مقاصد مهندسی مناسب می باشند زیرا به کاربر اجازه می دهد ترکیبی از سناریو های مختلف شامل پارامترهای خارجی (ولتاژها، جریان ها، و امپدانس ها) را تجزیه و تحلیل نماید. برای این منظور نرم افزار XGSLab یک آزمایشگاه واقعی می باشد. تمامی الگوریتم های استفاده شده در XGSLab دارای عملکرد موثر در سرعت محاسبات بوده و توسط مشتریان متعدد در سرتاسر دنیا تست و تایید گردیده است.

نقات قوت

  • علمی: بر اساس نظریه میدان های الکترومغناطیسی و به ویژه در معادلات ماکسول و انتگرال های سامرفلد
  • EASY: برنامه ای با رابط بصری. بسیار آسان حتی برای مبتدیان. کاربران متخصص در ابزارهای رقابتی می توانند فوراً از XGS استفاده کنند
  • در سراسر جهان: تنها نرم افزار موجود در بازار که استانداردهای بین المللی (IEC)، ایالات متحده آمریکا (IEEE) و اروپا (EN) را در نظر می گیرد.
  • اعتبارسنجی شده: دقت از سال 1990 در مقایسه با موارد تحلیلی، تحقیقات منتشر شده، اقدامات میدانی و برنامه های مشابه تایید شده است.
  • COMPLETE: یک آزمایشگاه مجازی کامل برای شبیه سازی سیستم های برق، زمین و صاعقه
  • ADVANCED: بر اساس مدل PEEC تمام موج و مناسب برای کاربردهای عمومی، در محدوده فرکانس وسیع، با آرایش هادی های دلخواه و بسیاری از مدل های خاک از جمله چند لایه. در حوزه فرکانس و زمان موجود است
  • POWERFUL: یک کد قدرتمند که از محاسبات موازی، کتابخانه های ریاضی پیشرفته و گرافیک برداری OpenGL استفاده می کند.
  • OPEN: امپدانس های خود و متقابل وابسته به فرکانس را می توان به EMTP® برای مطالعات رفتار پویا صادر کرد. داده های طرح بندی را می توان از / به اتوکد وارد / صادر کرد. خروجی عددی توسط MATLAB®، EXCEL®، و GOOGLE EARTH® قابل خواندن است.

ماژول های XGSLab

برای آشنایی بیشتر به XGSLab می توانید به وبسایت اصلی شرکت مراجعه کنید .